بستن

دانلود بازی پسر خوانده Pesar Khande 2.8.4 نسخه جدید

بازی پسر خوانده مبارزه آنلاین با مافیا برای اندروید

آپدیت جدید بازی با لینک مستقیم در باکس دانلود قرار گرفت

بازی پسر خوانده، نام انگلیسی بازی محبوب پسرخوانده از سوی استودیوی Paeezan (پائیزان) برای سیستم عامل اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این بازی در ایران با نام پسر خوانده شناخته شده و عرضه شده است، اما در گوگل پلی با نام Pesar Khande در دسترس است. به نظر می رسد که به دلیل محدودیت‌ های اعمال شده بر علیه استارتاپ‌ ها و توسعه‌ دهندگان ایرانی، استودیوی Paeezan با نام LeanGo Development Inc در گوگل پلی فعالیت می‌کند؛ اما همچنان Paeezan مسئولیت ساخت و انتشار بازی را در ایران بر عهده دارد.

دانلود بازی پسرخوانده نسخه جدیداین بازی از سال 1393 تاکنون توسط استودیو Paeezan تولید و منتشر شده است. بازی پسرخوانده نسخه فارسی و Pesar Khande نسخه جهانی از همین بازی هستند، با اختلافات محتوا و ساختار محسوسی. واژه “Mafioso” به معنای گانگستر حرفه‌ای و شخصی است که به دلیل ویژگی‌ها و توانایی‌های اثبات شده‌اش به عنوان یکی از اعضای اصلی مافیا تبدیل شده است.

در بازی پسر خوانده، شما موظف به تشکیل یک تیم از گانگسترهای خطرناک هستید تا در نبردهای تاکتیکی 3 به 3 به عنوان بازی PvP شرکت کنید. باید قهرمانان مختلف را مدیریت کرده و با استفاده از آیتم‌های امتیازی و پول، آن‌ها را ارتقاء دهید. انتخاب صحیح قهرمانان و ترکیب مناسب آن‌ها در تیم، از اهمیت زیادی برخوردار است.

در طی بازی، می‌توانید شخصیت‌ها و قهرمانان مختلف را با ویژگی‌ های خاص جذب کرده و از آیتم‌ها و پول‌ های به دست آمده برای ارتقاء آن‌ها بهره‌مند شوید. طراحی بازی با گرافیک کارتونی جذاب انجام شده و مدل‌ های دو و نیم بعدی باعث اجرای بدون مشکل در دستگاه‌های میان رده می‌شوند.

به طور کلی، پسر خوانده یک بازی جذاب و حرفه‌ ای ایرانی از یک استودیو معتبر است که ویژگی‌ های حرفه‌ ای آن آن را به یک عنوان جهانی تبدیل کرده است. اگر به دنبال یک تجربه رقابتی ایرانی برای گوشی یا تبلت اندرویدی خود هستید، می‌توانید آخرین نسخه این بازی را از سایت پربازدید آساندروید دانلود کنید و در دنیای مافیا ماجراجویی کنید!

5/5 - (2 امتیاز)
Pesar Khande screenshot 0Pesar Khande screenshot 1Pesar Khande screenshot 2Pesar Khande screenshot 3

لینک های دانلود

نیاز به اینترنت دارد
رده سنی +3
154 بازدید
0 نظر
قیمت در گوگل رایگان

نظرات